Apmaksa:

Ar pēcapmaksu pie kurjera – ja Jūs pasūtāt preci ar es mīlu mammu kurjeru, Jūs varat veikt apmaksu skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī.

Ar bankas pārskaitījumu – 24 stundu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas mēs Jums nosūtīsim rēķinu un rezervēsim Jūsu pasūtīto preci uz 5 darba dienām. Lūdzu veiciet apmaksu tikai PĒC rēķina saņemšanas.   Ja nesaņemsim apmaksu 5 darba dienu laikā pēc rēķina nosūtīšanas, rēķins tiks anulēts, preces rezervācija tiks atcelta un prece atkal kļūs pieejama mūsu mājas lapā. Ja apmaksa tiks veikta vēlāk kā 5 darba dienas pēc rēķina nosūtīšanas, Jūs varēsiet saņemt preci, ja tā vēl būs pieejama noliktavā, pretējā gadījumā samaksātā nauda Jums tiks atgriezta, atskaitot bankas komisijas maksu par pārskaitījumu. 

Piegādes veidi:

Ar kurjeru – sazinieties ar mums, lai norunātu, kurā laikā un vietā vēlaties preci saņemt. Pakalpojums pieejams tikai Rīgas robežās. 

Cena – EUR 3.00.

Ja esat ārpus Rīgas teritorijas, bet vēlaties saņemt preci steidzami vai noteiktā laikā vai vietā, sazinieties ar mums, vienosimies par Jums izdevīgu risinājumu!

Latvijas Pasts – EUR 3.00, piegāde uz pasta nodaļām Latvijas teritorijā 1 – 2 darba dienu laikā.

Omniva pakomāti – EUR 2.88, piegāde Latvijas teritorijā 1 – 2 darba dienu laikā. Veicot pasūtījumu, komentāros lūdzu norādiet, kurā pakomātā Jūs vēlaties preci saņemt. 

Ja kopējā preču summa pārsniedz EUR 80.00, to piegāde ir bezmaksas izvēloties jebkuru no augstāk minētajiem piegādes veidiem.

Iespēja pielaikot:

Pilnībā visu apģērbu ir iespēja arī pielaikot, iepriekš sarūnājot ērtāko pielaikošanas laiku!

Preču atgriešana:

Jums ir tiesības izmantot LR MK izdotajā Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta pirmajā daļā noteiktās atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā no preces piegādes brīža, nepaskaidrojot atgriešanas iemeslu.

Izmantojot atteikuma tiesības, Jums jāņem vērā, ka preci Jums ir jāatgriež par saviem līdzekļiem. 

Precei jābūt tirdzniecībai pienācīgā izskatā, kas maksimāli tuvs tam, kādā Pircējs to saņēmis, oriģinālā iepākojumā ar visām birkām.

Par preci samaksāta naudas summa tiks atgriezta 7 dienu laikā pēc preces saņemšanas.0
                                                                                                                          IZMĒRU TABULA
Izmērs
42
44
46
48
50
52
54
Krūšu apkārtmērs 
88
92
96
100
104
108
112
Vidukļa apkārtmērs
70
74
78
82
86
90
94
Gurnu apkārtmērs
94
98
102
106
110
114
118
PRECI VAR PIELAIKOT PIRMS PIRKŠANAS MŪSU SHOWROOM! 

 .